IBS technické spreje

IBS Scherer je výrobce zařízení pro průmyslové čištění dílů a součástek resp. pro odmašťování povrchů, které jsou šetrné jak vůči prostředí pracovišť tak vůči životnímu prostředí. Auto Slavíček s.r.o. nabízí svým zákazníkům dodávku těchto zařízení na objednávku. Podrobné informace získáte u našich obchodních zástupců. V našich prodejnách pak naleznete sortiment technických sprejů tohoto výrobce. 

Čti více ...

BOLL, prostředky autokosmetiky a aditiv nátěrových hmot

Firma BOLL se zabývá od roku 1993 distribucí široké nabídky prostředků autokosmetiky a aditiv nátěrových hmot. Auto Slavíček s.r.o. přináší bohatou a stále rozšiřovanou nabídku zboží vysoké kvality, které je také cenově atraktivní.

Čti více ...

Champion filtrace

Značka Champion prošla bohatou historií od roku 1960, kdy byla patentována řada aplikací vhodných k použití v motorech a letectví. Na trh s díly pro osobní automobily však značka Champion vstupuje až koncem osmdesátých le.V téže době je pak značka Champion převzata společností Cooper Industries, která bohatě investuje do rozvoje výroby a komercializace jejích výrobků.  V roce 1998 se značka Cooper Industries stává majetkem společnosti Federal Mogul, kterou je dodnes.

Čti více ...

Exide baterie pro osobní automobily

Náročnost moderních vozidel na energii stoupla v poslední době téměř o 300%. Výběr vhodné autobaterie již není závislý pouze na výkonu motoru vozidla, ale také na jeho doplňkové výbavě a podmínkách provozu vozidla. Do naší nabídky autobaterií jsme vybrali značku Exide, která je světovým lídrem ve výrobě olovo-kyselinových akumulátorů.

Čti více ...

Mecafilter nová generace ve filtraci

Solaufil Mecafilter je uznávaný výrobce filtrů a filtračních komponentů pro automobilový průmysl od roku 1945. Více než  dvacítka evropských automobilových výrobců důvěřuje produktům Mecafilter. 

Čti více ...

MFilter filtrace

Litevská společnost Maturé vyrábí filtry od roku 1997. V nabídce společnosti distribuované pod značkou MFilter je 1200 typů vzduchových, palivových, olejových a kabinových filtrů, které jsou vhodné pro osobní i nákladní automobily, motocykly, zahradní, lesní a zemědělské stroje. 

Čti více ...